نظم‌دهنده و ارگانایزر

در حال نمایش 6 نتیجه

ارگانایزر ها و نظم دهنده های لوازم آشپزخانه

ارگنایزر چوبی آشپزخانه

ارگانایزر ها و نظم دهنده های لوازم آشپزخانه

از محصولات زیبا و کاربردی صنایع دستی چوبی که برای آشپزخانه‌های شما طراحی و تولید کرده‌ایم، ارگانایزر چوبی و نظم دهنده چوبی آشپزخانه است. این محصولات نظم دهنده چوبی با دقت و حسن ذوق بالای هنرمندان مازندرانی ساخته شده‌اند. این نظم دهنده و ارگنایزر ها شامل موارد زیر هستند:

ارگانایزر لیوان – جا لیوانی چوبی آشپزخانه

نگهدارنده لیوان، ماگ و فنجان چای و قهوه یونیتک

این نگهدارنده به شکل یک درخت کوچک طراحی شده است که شاخه های آن جایگاه مناسبی برای قرار دادن لیوان ها، ماگ ها و فنجان های شما را فراهم می‌کند. این نگهدارنده و ارگانایزر، علاوه بر اینکه فضای آشپزخانه شما را بهتر سازماندهی می‌کند، یک اثر هنری زیبا و جذاب صنایع دستی چوبی نیز به حساب می‌آید. استند و نگهدارنده لیوان مدل درختی یونیتک بسیار کاربردی نیز برای نیاز شما طراحی و تولید شده است.

ارگانایزر بشقاب، نگهدارنده و آبچکان رومیزی آشپزخانه

نگهدارنده بشقاب و در قابلمه – ارگانایزر تخته گوشت و سینی

این ارگنایزر که در اصل یک آبچکان رومیزی است، یک ابزار آشپزخانه‌ی چندمنظوره است. یعنی که می‌توان از آن به عنوان نظم دهنده در قابلمه، قراردادن بشقاب‌های کوچک و بزرگ و در نهایت با چاشنی نمودن خلاقیت، به عنوان یک جا لیوانی نیز از آن بهره برد. این نگهدارنده به شکل دو پایه استوانه‌ای با چندین سطح مختلف طراحی شده است که در هر سطح می‌توانید بشقاب، پیش‌دستی، در قابلمه و سینی و تخته گوشت خود را به صورت عمودی و افقی قرار دهید.

این نگهدارنده باعث می‌شود که بشقاب های شما کمتر جا بگیرند و به راحتی قابل دسترس باشند.

ارگانایزر دستمال رولی – نگهدارنده رول چند منظوره

پایه دستمال رولی – نگهدارنده دستمال رول آشپزخانه یونیتک

پایه دستمال رول آشپزخانه که مناسب ارگنایز نمودن انواع رول دستمال کاغذی و دیگر رول ها مانند رول کیسه زباله و رول کیسه فریزر است. این محصول به دو زیرمحصول منحصر به فرد تبدیل می‌شود. پایه دستمال رولی آشپزخانه و دیگری نگهدارنده رول و پایه رول چندمنظوره مدل 80. تواوت آنها از این قرار است:

  1. مدل گران تر با پایه بلندتر و یک پایه اضافه که آن را مناسب رول‌های بلند مثل دستمال رول کاغذی آشپزخانه، رول دستمال تنظیف آشپزخانه، رول فویل آلومینیوم و رول سلفون بهداشتی مواد غذایی.
  2. مدل ارزان تر و کوچک‌تر که قابلیت حمل بالایی داشته و می‌توان از آن به عنوان ارگانایزر آشپزخانه برای رول های زباله، کیسه فریزر و … استفاده کرد.

این نگهدارنده‌ های آشپزخانه برای رول‌ها، باعث می‌شود که انواع بی شمار رول های شما به صورت منظم درآمده و مرتب شده در دسترس‌تان باشد و فضای آشپزخانه شما را تمیز و بهینه سازد.

ارگانایزر حوله و دستمال آشپزخانه

نگهدارنده حوله آشپزخانه و جای حوله آشپزخانه مدل نردبانی یونیتک

جای حوله و نگهدارنده حوله آشپزخانه مدل نردبانی یونیتک بسیار خاص و زیباست. این ارگانایزر حوله به شکل یک نردبان کوچک با سه پله طراحی شده است که در هر پله می‌توانید یک حوله را آویزان کنید. این جای حوله باعث می‌شود که حوله های شما به راحتی خشک شوند و همیشه تمیز و آماده به کار باشند. همچنین این جای حوله نردبانی قابلیت آویزان شدن روی آبچکان و یا تکیه دادن به دیوار و کنج سینک را دارد.

این ارگانایزرهای لوازم آشپزخانه همه چوبی هستند و ساخته دست هنرمندان مازندرانی است که به روش خراطی چوب درست شده‌اند. این نگهدارنده‌ها و نظم دهنده ها با بهترین سخت چوب های ایران، ترکیه و گرجستان خراطی شده‌اند. دارای طرح و رنگ منحصر به فردی هستند. جزء صنایع دستی مازندران، ایران می‌باشند.

با خرید ارگنایزر های آشپزخانه، همیشه لوازم آشپزخانه و پذیرایی خود را مرتب و در دسترس قرار خواهید داد.

چند سوال و جواب در رابطه با ارگنایزر را با هم مرور می‌کنیم

ارگانایزر آشپزخانه چیست؟

لوازم آشپزخانه‌ را در کشو، کمد و کابینت را ارگنایز و نظم دهی می‌کند. فضای کشو و کمد را بخش بندی نموده و یا به صورت مرتب روی کابینت و کمد قرار می‌گیرد.

جنس ارگانایزر از چیست؟

نگهدارنده و ارگنایزر ها را معمولا از پلاستیک، فلز و در موارد لاکچری و اشرافی برای افزایش بار زیبایی از چوب‌های با کیفیت می‌سازند. البته چوب‌های نازل کیفیت مثل بامبو هم هستند که به شدت فراوری شده و چسب‌کاری شده هستند. پیشنهاد ما استفاده از ارگانایزر آشپزخانه چوبی یونیتک است که از چوب واقعی جنگلی ساخته شده است و هیچ چسب و روغنی در آن استفاده نشده است.

لیوان‌ها را چطور ارگانایز کنیم؟

با جا لیوانی و استند لیوان یونیتک مدل درختی می‌توانید انواع لیوان دسته‌دار، فنجان و ماگ ها را به زیبایی هر چه تمام تر نظم دهید.

همچنین از نگهدارنده بشقاب یونیتک نیز می‌توانید برای لیوان های بدون دسته استفاده کنید.

رول های آشپزخانه را چطور نظم دهیم؟

بهترین روش برای ارگنایز کردن و ساماندهی انواع رول های موجود در بازار ایران، استفاده از پایه دستمال رول و نگهدارنده رول چندمنظوره یونیتک کد 63 و پایه دستمال رول و نگهدارنده چندمنظوره 80 است. زیرا با توجه به کیفیت چوب به کار رفته هم قیمت منصفانه‌ای دارند و هم کاربردی هستند.

حوله آشپزخانه را چطور نظم دهیم؟

یکی از بهترین روش ها استفاد از آویز حوله آشپزخانه یونیتک مدل نردبانی 92 است. هم زیباست و هم کاربردی. با سه پله و امکان آویخته شدن به آبچکان و تکیه به دیوار از کاربردی ترین ارگانایزرهای آشپزخانه است.