فروشگاه محصولات صنایع دستی چوبی یونیتک Unitak - Wooden Handicrafts
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ضمانت و خدمات پس از فروش

گروه تولیدی صنایع دستی یونیتک، با نگاه به آینده، مشتریان خود را چون سرمایه‌گذارانی گرانقدر دانسته و همه سعی و تلاش خود را دارد تا ایشان را از خدمات و کالاهای یونیتک راضی نگاه دارد.

همه محصولات یونیتک از قبل مراحل کنترل کیفی را طی کرده و با اطمینان خاطر برای مشتریان ارسال می‌شود.

ضمانت ۱۵ روز بازگشت کالا

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، فروشگاه تولیدی صنایع دستی یونیتک این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۱۵ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در محصولات یا مغایرت با مشخصات ذکر شده در صفحه محصول، شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط می‏‌شود.

 • ℹ️ لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش یونیتک کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.
 • ℹ️ آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.
 • ℹ️ در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه یونیتک دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
 • ℹ️ در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده و مرجوعی در یونیتک به اتمام برسد، و فروشگاه یونیتک امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

ضمانت اصالت کالا

 • ℹ️  کلیه محصولات تولیدی صنایع دستی یونیتک کار دست استادکاران ماهر مازندرانی بوده و اصیل و یکتا بودن محصولات توسط ما ضمانت می شود.
 • ℹ️ در ضمن کالایی که به دست شما می رسد یکتا و واحد بوده و کس دیگری عینش را در اختیار نخواهد داشت.

انصراف از خرید

 • ℹ️ در صورتی که خریدار، پیش از ارسال کالا، از خرید منصرف شده باشد باید سریعاً از طریق تماس تلفنی با شماره های ذکر شده در صفحه تماس با ما، یونیتک را از تصمیم خود آگاه سازد. در این صورت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
 • ℹ️  اگر بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی که بسته‌بندی و پلمپ کالا باز نشده باشد و تگ‌ها یا برچسب‌های کالا جدا نشده باشد، مشتری می‌تواند تا حداکثر ۱۵ روز، کالای دریافتی را با هماهنگی واحد پشتیبانی به ما برگرداند.

(انصراف از خرید کالاهایی که به درخواست مشتری سفارشی سازی می‌شوند و یا به تعداد بالا برای ارسال موجود می شوند را شامل نمی شود )

 • ℹ️ لازم به ذکر است که هزینه اولیه ارسال محصول بر عهده‌ یونیتک می‌باشد، در صورت انصراف از خرید، با کسر هزینه ارسال که شامل بسته بندی و حمل و نقل است، بازمانده‌ وجه را به‌طور میانگین تا 72 ساعت بعد از تکمیل فرایند انصراف، واریز خواهد کرد.

خدمات پس از فروش

 • ℹ️  بعضی از محصولات پرمصرف مانند تخته سرو چوبی و تخته گوشت چوبی و … بعد از مدتی نیاز به ترمیم یا روغن کاری مجدد دارند که مشتریان گرامی می‌توانند بعد از هماهنگی با واحد پشتیبانی و دفتر فروش، محصول را برای ما ارسال کنند.
 • ℹ️ هزینه ترمیم و زمان مورد نیاز بعد از بازدید محصول توسط کارشناسان یونیتک به مشتری اطلاع رسانی شده و بعد از تایید ایشان، روند ترمیم شروع می‌شود.
 • ℹ️ هزینه‌ ارسال محصول بر عهده مشتری خواهد بود.

همچنین شما را به مطالعه صفحات زیر دعوت می‌کنیم

لینک‌هایی مرتبط

0