سینی چوبی

در حال نمایش 2 نتیجه

سینی چوبی

از جذابیت سینی چوبی پذیرایی هرچه بگوییم کم است!
این ابزار آشپزخانه چوبی مخصوص سرو و پذیرایی، به خاطر این‌که از دل طبیعت برآمنده‌اند، گرما و طراوت آن مکان را با خود به هر مکانی که بروند به ارمغان می‌آورند.

سینی چوبی را چطور می‌سازند؟

با مطالعه تاریخ صنایع دستی متوجه اهمیت جایگاه محصولات صنایع دستی چوبی در بین تمدن‌ها و جوامع مختلف در دنیا می‌شویم. سینی چوبی پذیرایی یونیتک توسط متخصصین ماهر بومی از انواع چوب‌های جنگلی (سخت‌چوب هاردوود) انتخاب و ساخته می‌شود. به علت تفاوت چوب‌های به کار رفته، هر سینی چوبی دارای طرح و رنگ منحصر به فرد خود است و در نتیجه آن، گرما و وایب یکتایی دارد.

سینی چوبی یونیتک

سینی چوبی برای سرو و پذیرایی:

از سینی چوبی در انواع و اقسام مختلف می‌توان بی‌شمار استفاده نام برد.
از سینی چوبی کافه که کوچک است و برای کافه‌ها، یا دو سه فنجان قهوه و چای و شکلات کفایت می‌کند یا از سینی چوبی بزرگ که مناسب پذیرایی از مهمانی‌های بزرگ‌تر یا سینی چوبی صبحانه است.

استفاده از سینی چوبی برای دکور

زیبایی سینی‌های چوبی در تک تک آن‌ها نهفته است. هر سینی چوبی، رنگی یکتا و یونیک به خود را داشته و زیبایی اصل و نسب خود را به نمایش می‌گذارد. از آن می‌توان در سبک و سیاق روستیک و روستایی و یا مدرن بهره برد.

نیاز به مراقبت مناسب از سینی چوبی

جدا از ضمانتی که یونیتک از محصولاتش می‌کند، اگر از سینی چوبی خود در طول زمان مراقبتی مناسب داشته باشید، این سینی‌های پذیرایی چوبی برای سال‌ها، در خدمت شما خواهند بود. دوام طبیعی چوب که به خودی خود تضمین‌کننده مقاومت در برابر استفاده روزمره است را با استفاده روغن مناسب جهت پوشش محصولات چوبی یونیتک ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

کمک به طبیعت و حفظ منابع طبیعی:

با انتخاب سینی‌های چوبی، آگاهانه به سمت یک سبک زندگی پایدارتر قدم بر خواهید داشت.
با خرید سینی چوبی یونیتک، و نخریدن سینی پلاستیکی، نه تنها از مضرات سینی‌های پلاستیکی و زیرپلاستیک‌ها اجتناب می‌کنید بلکه از فواید زیبایی و ضدباکتری بودن سینی چوبی نیز بهره خواهید برد.
چوب یک منبع تجدیدپذیر است و با مراقبت مناسب، سینی شما می‌تواند به میراثی ارزشمند تبدیل شود که در طول نسل‌ها منتقل می‌شود در نتیجه به پایداری چرخه طبیعت کمک می‌کنید.
این محصولات چوبی پذیرایی در گذر زمان از مد نمی‌افتند و همیشه تازه می‌مانند.

آشپزخانه خود را با سینی چوبی به سطح دیگری ببرید

فرقی نمی‌کند به دنبال سبکی روستایی و روستیک باشید یا سادگی و ظرافت سبک مدرن، سینی چوبی همیشه در کنار شما خواهد بود. محصولات آشپزخانه چوبی ما را مشاهده کنید تا با انواع سینی چوبی یونیتک آشنا شوید.